292 hodnocení

Set 2ks - Venkovní bezdrátová otočná FullHD kamera IP66

SET OBSAHUJE 2 KS 

Kamera vám na chytrý telefon pošle poplachovou zprávu a podezřelou aktivitu uloží na paměťovou kartu pro pozdější zhlédnutí. Panoramatický režim vám umožní sledovat vše, co se děje u vás doma nebo venku před domem. Kameru lze také využít jako dětskou chůvičku.

Skladem
Kód: 372
2 598 Kč –12 % 2 299 Kč
Kategorie: Samostatné kamery
Hmotnost: 0.9 kg
kjhgfdfghjkl
2 598 Kč –12 %
Kamera na chytrý telefon posílá poplachové zprávy a podezřelou aktivitu uloží na paměťovou kartu pro pozdější zhlédnutí. Panoramatický režim umožňuje sledovat vše, co se děje u vás doma nebo venku před domem. Kameru lze také využít jako dětskou chůvičku.


OTOČ3

 

 
 
Kameru lze snadno připojit k domácí či firemní wifi síti, díky čemuž se můžete podívat na nahraná videa z jakéhokoliv místa, kde je k dispozici internet. Díky intuitivní aplikaci, která je dostupná pro operační systémy iOS i Android, můžete streamovat video v reálném čase.
 
 
otoč
 
 
Díky vestavěnému responzivnímu mikrofonu v této bezpečnostní  kameře můžete pomocí naší aplikace nejen poslouchat, ale také mluvit. Obousměrný zvuk vám umožní komunikovat s příjemci a detekční poplachový systém vás zase zbaví nezvaných hostů nebo zvířat.

otoč1

 

 

Kamera je vybavena 3 širokoúhlými infračervenými světly a 4 jasnými LED světly, takže lze pořizovat barevná noční videa i ve tmě.

 

 

OTOČ2

 

 

Kamera umožňuje 355° horizontální otáčení a 100° vertikální otáčení a vizuálně tak může pokrývat celé své okolí. Díky čtyřnásobnému digitálnímu zoomu si můžete přiblížit na vzdálenější objekty a detailně si je prohlédnout, nebo naopak nastavit zoom na co nejširší a největší záběr.

Aplikace v chytrém mobilním telefonu vás upozorní pokaždé, když bude detekován pohyb. Žádný člověk už vám neproklouzne bez vašeho vědomí. A vy přitom nebudete muset neustále kontrolovat videopřenos přes internet! 

 

OTOČ4

 

 

Kamera je voděodolná, takže ji lze venku umístit prakticky kamkoliv. Funguje perfektně za jakéhokoliv počasí.

 

 

 

OTOČ6

 

 

 

Snadná instalace kamery, kterou zvládnete levou zadní! 

OTOČ5

Specifikace

Reproduktor Vestavěný
Mikrofon Vestavěný
Otáčení 355° horizontální, 100° vertikální
Stupeň krytí IP66
Barva Bílá
Rozlišení 1080P
Záznam SD karta (max 128GB, není součástí balení), Cloud
Noční vidění Ano
Detekce pohybu Ano
Alarm Ano

 

 

 

 

 

 Jak nainstalovat kameru do aplikace? Podívejte se na video. 

 

 

 NÁVOD KE STAŽENÍ ZDE
Otočná kamera - návod ČJ

UPOZORNĚNÍ - návod je určen pouze pro spotřebitele, kteří produkt zakoupili na stránkách www.hdkamery.cz . Jeho kopírování, či užívání bude bráno jako zneužití autorských práv dle  Zákona č. 121/2000 Sb.

 
Zpět do obchodu