32 hodnocení

Bezpečnostní set kamer AHD (Set 4 kamer)

4 kamerový set 2Mpx, AHD -1080p

Skladem
Kód: 57
3 099 Kč
Kategorie: 4 kamerové sety
Hmotnost: 4 kg

Tento set je modelovou řadou roku 2019. Jedná se o vylepšené funkce. V menu přístroje lze upravovat parametry kamer jednotlivě pro každou kameru zvlášť. Můžete si tedy nastavit pro každou kamerku jinak barevné nastavení, citlivost atd. 

Další předností tohoto setu je propojitelná aplikace.

Součástí není pouze HDD pro záznam videa. HDD je třeba zakoupit zvlášť, ale rádi Vám ho zdarma odborně nainstalujeme. Každý DVR umožňuje síťové připojení ke sledování kamer on-line odkudkoliv ve světě pomocí aplikace v mobilním telefonu , tabletu, nebo PC. Tento systém podporuje aplikace, které si v menu přístroje (pomocí QR kodu) sami stáhnete do mobilního zařízeni ANDROID i APPLE, tabletu, nebo podobného zařízení připojeného k internetu. Ovládání je velice intuitivní a rychle si jej osvojíte.

obsah balení: 
1x DVR recorder 
4x AHD kamera  
4x Propojovací kabel
4x Adaptér pro kamery
1x rozbočovač napájení 1 to 4
1x myš k ovládání DVR
software a aplikace (popř link ke stažení)
pro sledování a přehrávání videa ON-line

Instalace:
Zvolte místo pro DVR a pro upevnění kamer. Od každé kamery povede propojovací videokabel s napájením až k rekordéru. Podle schématu připojení vše propojíte a vše je připraveno pro sledování. Pro možnost záznamu na HDD je potřeba tento dokoupit. Doporučujeme 1TB HDD pro nepřetržitý provoz videosystémů.

 

 

 

 

 

 

*Barva : BÍLÁ

Zpět do obchodu