Neohodnoceno

Bezpečnostní set CCTV AHD kamer (4 kamery)

Vyprodáno
Kód: 177
5 699 Kč
Kategorie: Bezpečnostní kamery
Hmotnost: 4 kg

Předností tohoto setu je aplikace Xmeye, která je v českém jazyce a jedná se o nejrozšířenější a nejstabilnější webovou podporu.

I tak Vám nabízíme tento kvalitní AHD kamerový systém za velmi výhodnou cenu. Kamerový systém se vyznačuje velmi snadnou  montáží, kterou zvládnete  svépomocí. V krabici obdržíte pečlivě zabalený DVRekordér  pro připojení kamer + AHD kamery dle specifikace, kompletní instalačního materiál, veškerou kabeláž a potřebné příslušenství. Součástí není pouze HDD pro záznam videa. HDD je třeba zakoupit zvlášť. Každý DVR umožňuje síťové připojení ke sledování kamer on-line odkudkoliv ve světě pomocí aplikace v mobilním telefonu , tabletu, nebo PC. Tento systém podporuje aplikace, které si v menu přístroje (pomocí QR kodu) sami stáhnete do mobilního zařízeni ANDROID i APPLE, tabletu, nebo podobného zařízení připojeného k internetu. Ovládání je velice intuitivní a rychle si jej osvojíte.

obsah balení: 
1x DVR recorder 
4x AHD kamera  
4x BNC+DC kabel 18,4m
1x AC adapter pro 4 kamery
1x rozbočovač napájení 1 to 4
1x myš k ovládání DVR
software a aplikace (popř link ke stažení)
pro sledování a přehrávání videa ON-line 

Sledujte svůj zabezpečený objekt odkudkoliv na světě pomocí aplikace ve svém telefonu, tabletu nebo PC

 

instalace:
montáž tohoto kamerového systému zvládne každý svépomocí. Zvolte místo pro DVR a pro upevnění kamer. Od každé kamery povede propojovací BNC videokabel s napájením až k rekordéru (každý kabel v balení je délky 18,4m, ale jsme Vám schopni za příplatek zajistit kabely až do délky 50m, popřípadě i delší). Podle schématu připojení vše propojíte a vše je připraveno pro sledování. Pro možnost záznamu na HDD je potřeba tento dokoupit. Doporučujeme 1TB HDD

Zpět do obchodu